EĞİTİMOpen or Close

EĞİTİM ve HİZMET müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için temel faktörlerdir. Tek-Bal firması her zaman bu iki alanda etkinliğini göstermiştir.
Firmamızın önem verdiği konulardan biri de, sattığımız cihazın en verimli şekilde kullanımı için cihazı kullanacak personele gerekli olan eğitimi vermektir.
Sterilizasyon cihazlarının (Otoklav) maksimum düzeyde, sorunsuz çalışabilmesi için; ilgili kullanıcı personelin sterilizasyonun temel kavramları, sterilizasyon işlemi, kullanılacak cihazın teknik özellikleri konusunda bilgilendirilmesi gerekmektedir. Bu sebeple kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz ekibimiz tarafından kullanıcı personele cihazla ilgili gerekli bilgiler detaylı olarak anlatılmaktadır.

REHBERLİKOpen or Close

Tek- Bal Tıbbi Cihazlar olarak ,sterilizasyon cihazı ( otoklav ) ihtiyacı olan sağlık kuruluşlarına talep edilmesi durumunda her türlü rehberlik hizmeti verilmektedir.
Sağlık kuruluşunun kapasitesine göre ihtiyaca cevap verebilecek cihazın montajı nın yapılabilmesi için gerekli olan her türlü projelendirme tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır.

REVİZYONOpen or Close

Paslanmaz çelik malzemelerde zamanla malzeme yorgunluğu oluştuğundan, Sterilizasyon cihazının bazı bölümlerinde gözle görülemeyen kılcal çatlaklar Meydana gelmektedir . Sanayi bakanlığının buhar sterilizatörü kullanım Kriterlerine göre , sterilizasyon cihazlarının kullanım ömrü 10 yıldır. Bu süreyi aşan cihazların sağlıklı şekilde çalıştığından emin olmak için Revize edilmesi gerekir. TEK-BAL Tıbbi Cihazlar talep edilmesi üzerine 10 yılı aşan cihazlarının Revizyon işlemlerini yapmaktadır.Cihazın revizyon işlemi tamalandıktan sonra Her türlü testten ( Bowie-Dick , kimyasal ve biyolojik indikatör )geçirilip , Müşteriye sağlıklı bir şekilde teslim edilmektedir.

SERVİS / BAKIMOpen or Close

TEK- BAL otoklav cihazları kullanımda oldukları süre zarfında bakım , onarım ve yedek parça olarak , Tek-Bal Tıbbi Cihazlar Ltd.Şti’nin garantisi altındadır. Bu garantinin konusu ve esasları TEK-BAL ile cihaz alıcı kurum arasında Düzenlenen Bakım-Onarım/Hizmet sözleşmesi ile gerçekleşir. Ayrıca, her bakım prosedürü yazılı ve grafik raporları ile birlikte, AYLIK BAKIM RAPORLARI kaydedilir. Bu hizmetler dışında cihazlarımızın bir yerden başka bir yere nakli için Gerekli olan demontaj ve montaj işlemleride yapılmaktadır.

TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ 

Önce Müşteri Memnuniyeti”” sloganı ile hareket eden firmamızın amacı, en az problem ve uzun ömürlü ürünlerle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Tek-Bal Tıbbi Cihazlar AR-GE çalışmalarını 1999 yılından itibaren kendi bünyesindeki uzman kadrosu ile yürütmektedir.